אלום שמי - ייצור והתקנת תריסי אור איכותיים מבית קליל
 
תריסים פתוחים? תריסים סגורים? תריס אור מאפשר גם וגם!

התריסים הם אמצעי המתווך בין פנים הבית לבין חוץ הבית. תריסים פתוחים מזמינים מבט חופשי אל החוץ ואולי גם מבט חופשי של מי שנמצא בחוץ אל הפנים. תריסים סגורים מאפשרים פרטיות אבל חוסמים את כניסת האור הטבעי והאוויר. אם רוצים משהו לא פתוח אבל לא סגור, חייבים תריס אור.

מה זה תריס אור?
תריס אור הוא תריס חשמלי העובד בשיטה של גלילה כלפי מעלה. הייחודיות של תריס אור הינה האפשרות לפתוח את התריס באופן שיוצר מרווח מוגבל בין שלבי התריס, מרווח שמאפשר כניסה אור רך ונעים(כפי שניתן לראות בתמונה). מדובר למעשה על אפשרות של פתיחת התריס באופן מוגבל. פתיחה זו מאפשרת לכם ליהנות מהאור הטבעי, מהאוויר בחוץ, ועם זאת לגונן על הבית שלכם מהצפה של סנוור מהשמש, עיניי העוברים ברחוב וכך הלאה.

אלום שמי- תריס אור עם יתרונות נוספים:
באלום א. שמי מזמינים אתכם להתרשם ממגוון של תריסי אור. תריסי אור מתקדמים של אלום שמי מצוידים בגומי מיוחד בין השלבים השונים המאפשר פתיחה חלקה במיוחד. כזו שלא מרעישה, לא צורמת ובעיקר כזו שמשדרת יציבות. תריסי האור מערבים מנגנונים ייחודים- הן המנגנון החשמלי האחראי על ההפעלה והן המנגנון המאפשר את יצירת הרווחים בין השלבים. בכל מקרה הכל מתחיל ונגמר באיכות העבודה.

למה דווקא אלום שמי?
חברתנו הינה חברה עם וותק של עשרים וחמש שנה בתחום התריסים מורשת קליל וסומפי. בכל שנה החברה מייצרת ומתעסקת עם התריסים החדישים ביותר בשוק תוך השקעת משאבים על מנת להביא ללקוחות את הדגמים הבולטים ביותר. פנו עוד היום אלינו, אל אלום א. שמי ותוכלו למצוא בדיוק את תריס האור שאתם מחפשים ברמת הביצוע, השירות והמחירים הטובים ביותר.

 

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן