תריסים חשמליים של אלום א.שמי
 
תריסים חשמליים - לא שדרוג אלא הסטנדרט החדש

בשנים האחרונות עולם העיצוב שם דגש על שילוב בין יופי ומראה עדכני לבין נוחות וקידמה. השילוב הזה הוא האחראי לתוצרים מופלאים ויעילים כדוגמת תריסים חשמליים. קראו מעט על היתרונות של תריסים חשמליים ועל ההתפתחויות השונות בתחום.

מה הם תריסים חשמליים?
התריסים עברו אבולוציה שלמה בשנים האחרונות. בתחילת דרכם הם נראו כמו התריסים הפשוטים המוכרים לנו, לאחר מכן התאפשרה מערכת של גלילה ידנית ובשנים האחרונות יותר ויותר  בוחרים בתריס חשמלי על פני אופציות אחריות. תריסים חשמליים הינם תריסים שהשליטה בהם נעשית באופן חשמלי. כך, במקום לגשת לצורך סגירת התריס ולהסתרבל עם תהליך הסגירה, נפילת שלבים ועוד, תריס חשמלי מזמין אתכם ללחוץ על כפתור אחד ובכך לתפעל את מערכת התריסים כולה- סגירה מוחלטת, פתיחה עד הסוף ועצירת ביניים היכן שתרצו.

תריס מוקצף או תריס אלומיניום?
תריס חשמלי יכול להיות מוכן מתריסי פלסטיק ממולאים בקצף או בתריסי אלומיניום של קליל. תריסים מוקצפים הינם זולים מאוד למעוניינים לחסוך, אך אם חשוב לכם פעילות תריס טובה ואיכותית לאורך זמן, אל תתפשרו על התריסים החזקים של קליל, כך תבטיחו לעצמכם השקעה ראשונית מעט יותר גבוהה אך תריס שיחזיק מעמד לאורך שנים ופעולה חלקה ובטוחה.

מנועי ההפעלה של תריסים חשמליים:
המנגנון המשמש עבור פיתוח תריסים חשמליים הוא העומד בבסיס הצלחתם. מנגנון חשמלי זה צריך להיות איכותי. עליו להיות עמיד לאורך זמן, לאפשר תפעול נעים ונוח וכמובן  לשמור על פעולה שקטה ומדויקת.על מנת להבטיח מנגנון ההפעלה שישמור על פעולה אידיאלית לאורך זמן, חשוב לבחור מנועים איכותיים ומתדמים שיספקו את הפתרון הטכני המושלם כמו מנוע סומפי או המנועים של קליל.

מה עושים בשבת?
קיימים כיום שעוני שבת דיגיטליים או מכניים כמו המוכרים בשבת שבכל שקע אשר מעלים ומורידים את התריס לפי שינוי מצב הזיז, למעלה ולמטה. כך יש שליטה מלאה על התריס החשמלי גם בשבת. מנואלה זאת גם אופציה אם כי איננה מומלצת על ידנו בגלל חשש לשימוש לא נכון במנואלה וגרימת נזקים בלתי הפיכים.

מה מציעים לכם ב- אלום שמי?
חברתנו מספקת בראש ובראשונה איכות בלתי מתפשרת של כל חלק בתריס החשמלי שלכם על פי סטנדרטים מחמירים של קליל. 
לקוחותינו נהנים משירות וניסיון של 25 שנים בתחום, עם אחריות ושירות מקצועי לאורך כל הדרך. וכמובן, גם מחיר מעולה.

 

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן