תריסים בלגיים - הפתרון האידיאלי להשלמת מראה יוקרתי של חלונות בלגיים
 
תריסים בלגיים- תוספת נהדרת לחלונות יוקרה

כיאה לעיצוב הבלגי, תריסים בלגיים הינם תריסים בעלי עיצוב מיוחד במינו המאפשר הכנסה של אלמנט מודרני עם נגיעות קלאסיות וביתיות היישר לתוך הבית שלכם. מדובר באיכות ויופי שמשתלבים יחד ויוצרים תריסים מובחרים.

תריסים בלגיים- מה זה אומר?:
מערכת התריסים שייכת גם היא לחלל הבית ולאופן בו הבית שלכם נראה. התריסים הישנים העשויים מסוג של פלסטיק ונפתחים באמצעות מנגנון מיושן הם כבר מזמן לא דבר שכדאי לשלב בעיצוב הבית והם לא פונקציונאליים במיוחד. לעומת זאת, תריסים בלגיים הינם תריסים שמתאפיינים בעיצוב מנימאליסטי ובעלי קווים קלאסיים ועדינים. תריסים בלגיים מהווים פריט עיצוב לכל דבר. כמו כן, באמצעות המערכת של התריסים מסוג זה ניתן ליצור מדרג של פתיחה וסגירה המאפשר רמות שונות של הכנסת אור טבעי ואוויר מן החוץ כמו גם רמות שונות של פרטיות שניתן לאפשר לדיירי הבית.

על האפשרויות השונות לתריסים בלגיים
חלון בלי יכול לקבל שני סוגי תריסים, תריס רפרפה ידני באופן של כנף על כנף, תריסי כיס או תריסים חשמליים. שתי האפשרויות טובות, אם כי הבחירה האולטימטיבית לחלון בלגי היא ההנאה המרבית מהעיצוב של החלון המתאפשר בתריסים חשמליים בצורה האידיאלית, כך מתקבלת פתיחה מלאה  ומראה נקי יותר גם בעת סגירת התריסים.

אלום שמי:
חברתנו מייצרת ומספקת חלונות אלומיניום מזה 25 שנים עם ניסיון רב בעבודות עם תריסים בלגיים. ייעוץ מקצועי יינתן לכל לקוח ולקוח להתאמה מעולה של הצרכים לתקציב ולחלומות השונים בחלונות. נשמח לתת לכם מניסיוננו.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם לכל לקוח, כולל הצעת מחיר מפורטת כנסו לכאן

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן