תיקון תריסים 24/6 עם אלום א. שמי אתם רגועים!

תריס מקולקל? אי אפשר לחכות?
עם אלום שמי יש פתרון 24/7 !

 
כשהאורחים בדרך, הילד החייל צריך להגיע לחדר לפני שבת והתריסים שבורים אי אפשר לחכות ליום ראשון או לבוקר, זה הזמן להתקשר אלינו, לקבלת פתרון מהיר לאורך כל שעות היממה.

תריסים מקולקלים מזמנים בפניכם חוסר נעימות גדולה. בין השאר, אתם עשויים להישאר חשופים לחלוטין לאנשים שעוברים ברחוב, אתם עלולים להיות במצב בו לא תוכלו להחשיך את החדר בפני קרניה הראשונות של השמש וכן הלאה. גשם שחודר הביתה ללא הפסקה, קור חסר רחמים וכדומה. לכן, תיקון תריסים 24/6  הינו הכרחי במצבים רבים ואינו מאפשר דיחוי של לילה או שבת.
תיקון תריסים 24/6 מידע חשוב:
תיקון תריסים במסגרת של 24/6 הוא תיקון תריסים שזמין לכל אורך שעות היממה ולמשך שבעת ימי השבוע במלואם כולל שבתות וחגים. כשיש ברשותכם נותני שירות מסוג זה אתם יכולים להיות תמיד בטווח של שיחת טלפון מפיתרון עבור הבעיה בתריסים שלכם. ייתכן כי אתם תוהים מה המשמעות החשובה כל כך של שירותי תיקון תריסים 24/6, הרי מדובר בתריסים ובטח ניתן לחכות ולהמתין עם תיקון התריסים עד לזמן בו יהיו שירותים זמינים. אולם, אם בעבר כבר נפגעתם מתקלה במערכת התריסים אתם בוודאי מבינים עד כמה זה חשוב שיש מי שיבוא לתקן בכל שעה.

אלום שמי- זמינים מסביב לשעון ולא מתפשרים על איכות:
באלום א. שמי זמינים מסביב לשעון  ומאפשרים לכם ליהנות משירותים של תיקוני תריסים על כל סוגיהם במשך כל שעות היממה ולאורך כל השבוע. למרות הזמינות המהירה חשוב להדגיש כי אין שום פשרה בכל הנוגע לאיכות התיקון. בכל רגע נתון תוכלו לקבל את המקצועיות המרבית הניתנת על ידי כל אחד מעובדי החברה וליהנות משנים של ניסיון והבנת המערכות של התריסים על כל סוגיהם.
טלפון שצריך לשמור:
רשמו לפניכם כבר עכשיו את האופן בו ניתן ליצור קשר עם תיקון תריסים 24/6 על ידי המומחים לתריסים- אלום שמי, על כל תקלה, קראו לנו ונבוא במהירות.

יש לכם תקלה כרגע? אל תהססו להתקשר בכל שעה: 0508587777

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן