תיקון תריסים חשמליים אצל אלום א. שמי – למתקין מורשה בלבד!
 
יש תקלה? אין תקלה!
טלפנו אל אלום שמי והבעיה בתוך זמן קצר מאחוריכם. מתקין מורשה קליל בעל 30 שנות ניסיון בתיקון תריסים חשמליים יגיע אליכם, עם מירב המיומנות והאמינות הנדרשת למציאת התיקון הזול ביותר האפשרי עבורכם.

תריסים חשמליים הינם תריסים שנפתחים ונסגרים באמצעות מערכת חשמלית. כמובן שתקלה במערכת חשמלית זו יוצרת מצב בו אין לכם אפשרות לשלוט בפתיחה ובסגירה של התריס, דבר שעשוי להיות בהחלט לא נעים. אך אין צורך לסבול, אכן טבעי שלאחר זמן בעקבות פגיעה כלשהי במנגנון או בתריסים תתעורר בעיה, הפתרון לא חייב להיות יקר, היוועצו עם המומחים שלנו.

תיקון תריסים חשמליים
הבעייתיות של תריסים חשמליים קשורה להיות מופעלים באמצעות מערכת חשמלית מורכבת. מערכת זו אמורה להיות מעולה ולעבוד במשך שנים רבות בלי תקלה בכלל. כך לפחות קורה כאשר מדובר במערכות איכותיות. אולם, תקלות תמיד יכולות לקרות. במצב בו נקרית תקלה בתריס שמופעל באמצעות מנגנון חשמלי, פעולת התריס מושבתת לחלוטין עד שיגיע איש מקצוע להסדיר את הבעיה. כמובן שבינתיים
התריס יישאר בדיוק בפוזיציה שבה הוא הפסיק לעבוד. לעיתים, הפוזיציה הזו עשויה ליצור מצב לא נוח של חוסר פרטיות, הצללה וכדומה.
דרוש איש מקצוע
תיקון תריסים חשמליים שונה מאשר תיקון של תריסים רגילים בכך שהוא מחייב גם הבנה במנגנון החשמלי ולא רק בתריסים עצמם. עבור פעולות של תיקון של מערכת מסוג זה עליכם להיות בקשר אך ורק עם מתקן מומחה. בדרך כלל, מתקנים מומחים מכירים לעומק את האופן בו פועלים תריסים חשמליים וכן מתקנים אלו הם בדרך כלל אני מקצוע שעוסקים בהתקנה של תריסים חשמליים על בסיס יומי. בהתאם, אלו הם אנשים שיוכלו לתת מענה הן בגזרת המערכת החשמלית והן בגזרת התריס עצמו. אלום שמי מציע לכם שירות שכזה.

למה תיקון תריסים חשמליים דווקא אצל אלום שמי?
נוסף על המקצועיות והמומחיות תוכלו ליהנות משירות זמין מאד ומיחס נעים שמעודד עבודה פורה וטובה. נשמח לתת לכם שירות איכותי ומקצועי.

יש לכם תקלה? אל תהססו! צרו קשר עוד היום ונעמוד לשירותכם עם פתרון מהיר ויעיל!


 

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן