חלון מקולקל או שבור דורש תיקון מיידי ומקצועי - ל-אלום שמי

חלון שבור או מקולקל לא משאיר לנו הרבה חלונות הזדמנויות לטיפול...
לתיקון מהיר 24/6 פנו אלינו. מתקינים מורשים של קליל, עם ניסיון של 30 באלומיניום וזגגות.
חלונות משמשים אותנו בכל יום בין אם אנחנו שמים לב ובין אם לא. חלון שבור הוא פתח להרבה מאד בעיות. בין השאר- כניסה של גשם וחול הביתה מתאפשרת בחופשיות, כניסה של גנבים, רעשים כו'. הפיתרון שלכם הוא ליצור קשר עם אלום שמי והדרך לתיקון החלון כבר מתחילה.

תיקון חלונות- עבודה שדורשת זמינות:
חלון יכול להיות מקולקל או שבור במגוון צורות ודרכים. למשל, ייתכן כי החלק בחלון שהינו החלק המקולקל יהיה קשור למערכת הסגירה והפתיחה של החלון וכמובן שייתכן כי החלק השבור יהיה שייך לאלומיניום של החלון או לזכוכית שלו עצמה. בכל מקרה, כאשר החלון שבור נוצר מצב בו אתם הרבה פחות בטוחים. גנבים עשויים לנצל את הפרצה ולהיכנס ובעצם כל מה שקורה בחוץ יכול להיכנס גם לבפנים. לכן, במקרים של חלונות עם תקלה יש לפנות לשירותים של תיקון חלונות במהירות האפשרית.


שירותי תיקון חלונות:
ישנם מאפיינים חשובים מאד עבור תיקון חלונות איכותי. ראשית, על אנשי המקצוע להיות זמינים בכל שעה משעות היום על מנת לאפשר הזמנת שירותים על כל מצב שלא יהיה. שנית, תיקון חלונות מחייב גישה מקצועית ושפע של ניסיון בתחום הזה. שלישית, תיקון חלונות מצריך הכרות עם סוגים רבים של חלונות ולבסוף, כמו כל שירות אחר, גם תיקון חלונות על ידי אנשים נעימים הוא בעל יתרון.

למי כדאי לפנות?
אם יש לכם חלון לא תקין או שבור פנו אלינו עוד היום ומומחה לתיקון חלונות המוסמך על ידי החברת קליל – הגדולה בארץ לחלונות מעוצבים ואיכותיים יגיע אליכם ויספק לכם פתרון איכותי, מהיר ויעיל, גם במחיר.

התקשרו עכשיו: 0508587777

 

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן