מקלחונים ומראות אצל אלום שמי 
מקלחונים ומראות מעוצבות – עיצוב ופונקציונאליות במקום אחד!

 
מקלחונים ומראות מעוצבות ואיכותיות לא רק שמשפרות את מראה חדר הרחצה אלא אף משדרגות ברמה המעשית את איכות החיים, מאפשרות יותר היגיינה וניקיון ומאפשרות לכם לעצב את האווירה שחיפשתם במרחב המרגוע והפנאי האישי שלכם, חדר האמבטיה.

מקלחונים

מקלחונים מאפשרים לכם רחצה בטוחה. כזו שלא מלווה בפיזור המים לכל עבר תוך פגיעה בארונות האמבטיה, הדלת והריצוף. לחליפין, מקלחונים תורמים לכם בכך שהם מאפשרים לכם תחושה של פרטיות ואינטימיות תוך שאתם יכולים לנהוג בחופשיות עם המים בשל הבידוד האיכותי שמאפשר המקלחון. כמובן שיש סוגים רבים של מקלחונים ובהם מקלחונים בגדלים ובדוגמאות וצורות שונות. את גודל המקלחון יש להתאים לגודל חדר האמבט והשטח המוקצה לרחצה. החשוב ביותר כיום הוא לשים לב שהמקלחון עשוי מזכוכית בטיחותית למניעת פגיעה בנפש במקרה של שבר, וברמה היומיומית יש לשים לב להעדיף מקלחון מזכוכית הקלה לניקיון.

מראות

ישנו מגוון רחב של מראות לבית, למשרד, לחדרי לובי, חדרי שינה וחדרים רטובים. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה יש להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי סוג החומרים ודרך ההתקנה האידיאלית לשימור מרבי לאורך שנים.

מקלחונים ומראות אצל אלום שמי

באלום א. שמי מזמינים אתכם לפגוש במרחב של אפשרויות עבור מקלחונים ומראות. באלום שמי תקבלו ייעוץ מקצועי שמטרתו לשדך ביניכם ובין המוצר שמתאים לצרכים והרצונות שלכם. תהליך המכירה וההתקנה ילווה גם הוא בשירות אישי וידע מתוך ניסיון רב. בחרו מקלחונים ומראות רק אצל אלום שמי.


 

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן