חלונות בלגיים קליל של אלום א.שמי - ביצוע ומחיר ללא תחרות!

חלונות בלגיים – העיצוב שעושה את ההבדל!

הקהל הישראלי מייחס בשנים האחרונות (ובצדק) חלק ניכר ממראה החיצוני והפנימי של הבית להשקעה ברמת הפרט של החלונות. חלונות בלגיים הם חלונות המעוצבים בפסי אלומיניום על פי דרישת הלקוח ליצירת מראה יוקרתי, כפרי, קלאסי או הייטק בהתאם לצבע והצורה.

חלונות בלגיים- הטופ שבעיצוב:
חלונות בלגיים הינם חלונות המצוידים בפרופיל מיוחד ושונה מכל שאר הפרופילים המוכרים לכם. חלונות בלגיים הינם בעלי מסגרת אלומיניום דקה ומיוחדת שיוצרת מראה יוקרתי במיוחד. חלונות בלגיים מגיעים בדרך בגודל המאפשר התקנה שלהם כמעט מהרצפה ועד התקרה. אלו הם חלונות המאפשרים הכנסה מוחלטת של החוץ לתוך הבית. פרופילים עשויים אלומיניום יוקרתי במגוון רחב של צבעים. החוסן של החלונות מיוחד במינו. למרות המסגרת הדקה, החלונות חזקים מאד והפרופילים עמידים למשך שנים ארוכות. כמו כן, חשוב לדעת שחלונות בלגיים מצריכים התאמה של תריסים מיוחדים במידה שהלקוח מעוניין בתריסים.

אלום שמי- מתקינים מורשים של חלונות קליל:
קליל היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום החלונות הבלגיים. בשל המיוחדות של חלונות אלו נדרשת התקנה מיוחדת שלהם ואך ורק מתקינים מורשים של קליל יכולים לעשות זאת. אלום א. שמי, חברה בעל וותק מכובד בתחום התריסים בכלל, מזמינים אתכם לבחור מתוך מגוון עצום של פרופילים בגליים המיוצרים על ידי קליל וכמובן לזכות בהתקנה המקצועית על ידינו כמתקין מורשה ומוסמך בתחום זה.

למה דווקא אלום שמי עבור חלונות בלגיים?:
שילוב בין איכות עבודה, הקפדה על סטנדרטים מחמירים ביותר של קליל, שירות אמין, עמידה בזמנים ואחריות לאורך שנים זה מה שהופך את החברה שלנו להיות כל כך אהובה אצל לקוחותינו.

לפרטים ופגישת ייעוץ חינם צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

שירותים

 
חברתנו הינה מורשה קליל וסומפי ומספקת את כל עבודות האלומיניום לבית : תריסים חשמליים, תריס אור, חלונות בלגיים, תריסים בלגיים, חלונות מעוצבים קליל, מקלחונים ומראות. כמו כן אצלנו ניתן לקבל שירותי תיקון 24/6  - תיקון תריסים חשמליים, תיקון תריסים רגילים, תיקון חלונות שבורים, צירים ועוד... 
 

צור קשר

כתובתינו: רח' הרכב 14 א.ת סגולה פ"ת | טל' משרד: 039316268 | טל' נייד: 0508587777 | פקס: 039248520 
דוא"ל:  shemi4@014.net.il

סרטון עבודת אלומיניום

 
כל הזכויות שמורות לאלום שמי בע"מ © 2014                                                                                             E-WEB פרסום עסקים באינטרנט | GoText - כתיבת תוכן